گلی

نیکان از رویاها و آرزوهای خودش تصویر شفاف و روشنی داره. دوست داره یه خواهر داشته باشه به اسم گلی. ترجیح می داد که این خواهر از خودش بزرگتر باشه، مثلا همسن متین. البته چون متین رو دوست داره دلش می خواست این خواهر با متین دوقلو بود. ولی الان که دیگه این آرزو امکان تحقق نداره به این هم راضیه که یه خواهر داشته باشه کوچیکتر از خودش.

نیکان دوست داره لندن زندگی کنه، یا شمال! دوست داره برای خودش یه خونه بسازه که کف زمینش چوبی باشه. یه خونه کنار دریا. دوست داره نقاشی کنه. نقاشی کنه، نقشه بکشه، خونه سازی کنه. یه بار تصمیم خودش رو گرفت و گفت می خوام «خونه ساز» بشم. گفت می تونم با چوب خونه بسازم. بعد بازم فکر کرد و گفت اگرم خسته شدم می شینم! بعد خستگیم در میره پا می شم بقیه خونه رو می سازم.

دوست داره اتاق خودشو تزئین کنه. وسایلش رو جابجا کنه و دکور اتاقش رو تغییر بده. تختش براش کوچیک شده. چند وقته که ازم خواسته براش تختش رو عوض کنم. خیلی کارکردی فکر می کنه. در قید این نیست که یه تخت فانتزی داشته باشه. می گه «متین تختش رو دوست نداره. اونو بدین به من برای متین یه نو بخرین.» آخه تخت متین شکسته و متین دلش می خواد یه تخت نو داشته باشه. دیروز به دختر داییش می گفت تخت خیلی گرونه! باید یه تخت بسازم.

نیکان دلش می خواد موسیقی یاد بگیره. از وقتی بچه بود تو رویاهاش می دید که یه پیانو داره. هنوزم دلش می خواد پیانو یاد بگیره، یا گیتار.  

خوش به حالش. چه زندگی آرومی داره.

/ 5 نظر / 8 بازدید
نظر کرده

سلام برات آرزوی موفقيت می کنم. خوشحال می شم بهم سر بزنی. منتظر حظور گرمت هستم.[خداحافظ

خانم ف

واقعا خوش به حالش. کاش منم ميدونستم از زندگيم چی ميخواد و به خيلی چيزها قانع بودم. حالا نقش دايه مهربانتر از مادر:اين ژسرک ۴ تا آرزو داره براش انجام نميدی. خوب انجامشون بده. کار سختی که نيست

مامان کلاس اولی

چه آرزوهای گل گلی ای داره اين پسرک. خوش به حالش . دلم خواست بچه باشم با يه دنيا وقت برای رسيدن به همه آرزوهام.

نازنينگ

آخخخخخخخ... فکر می کنی اگه زير گلوشو ناز کنم خر خر می کنه؟؟ چقدر عاليه که دنيا رو اين همه برای خودش راحت و ساده می کنه.چقدر خوبه که می دونه از زندگی چی می خواد.

سبا

الهي ي ي ي